HAKKIMIZDA

1984 yılında PASLODE (Illinois Tool Works) – Amerika firmasının Türkiye distribütörlüğünü alarak, Türkiye’ye ilk pnömatik çivi çakma tabancalarını getirdik, 1990’da Amerika’dan ithal ettiğimiz ilk rulo çivi dizme makinamızı gelen mühendislerle birlikte devreye sokarak, Türkiye’de tele dizili rulo çivi üretimini başlatmış olduk. 1990 yılında Türkiye’de pnömatik çivi çakma tabancası ve tele dizili rulo çivileri kullanan firma sayısı 10 a ulaşmazken, 1992 yılına girdiğimizde, piyasaya yayılma çabalarımız sonuç vermiş bu sayı 100 ü aşmıştı. Talep doğrultusunda tesisimizi adım adım genişleterek en nihayet 1998 yılında Çorlu’da 10 dönüm üzerine kurduğumuz fabrikamız, aylık 200 ton tele dizili rulo çivi üretip, Türkiye’nin dört bir yanına dağıtır hale gelmişti. Sürekli gelişen modellerini ithal ettiğimiz Paslode pnömatik çivi ve agraf çakma tabancaları halen büyük işletmelerin sorunsuz tercihidir.

2007 yılında ülkelerinde konularında lider BARNEL INTL. – Amerika ve SIMES GROUP – İspanya firmalarının da Türkiye distribütörlüklerini alarak, Tarım Sektörüne adım attık. Barnel ürettiği yüksek teknoloji budama / hasat makaslarının kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla kısa sürede tarımcının sevdiği bir marka haline gelirken, Simes’ten getirdiğimiz hızlı ve ekonomik çözümler sunan yüksek kalite bağ bağlama lastikleri, damla sulama bağlantıları, sera agrafları ve bağlama aparatı gibi ürünler büyük tarım firmalarının vazgeçilmezi oldu.

2009 yılında, eksiklik gördüğümüz yerleri doldurmak, daha pratik, daha akılcıl çözümler sunabilmek için GEKO GARDEN markasını yaratarak, Taiwan’da özel olarak lisanslı ürettirdiğimiz pnömatik / şarjlı budama makasları, pnömatik C-Ring kapama aletleri gibi pek çok ürünü daha yelpazemize katarak, piyasanın beğenisine sunduk.

Tarım ve Endüstri sektörlerinde yardımcı malzeme – bağlantı ekipmanları konusunda Türkiye’de akla gelen ilk isim olmak.

Tarım sektörü ve endüstriyel sektörlerdeki teknolojik yenilikleri Türkiye pazarına sunmak. Modern Türk tarımını teknolojik olarak dünya standartlarına ulaştırmak.

Erimpeks İthalat İhracat Turizm ve Ticaret Limited Şirketi
Ufakköprü Sokak No:9 Kasımpaşa, 34435 Beyoğlu – Istanbul
Kasımpaşa Vergi Dairesi / 342 001 5568
Istanbul Ticaret Odası / 1670